Coffeemarket 3

Кафе до дома со

moekafe.mk

Едноставно, брзо, квалитетно...
совршено еспреско кафе за сечиј вкус!

Кои сме ние

За нас

МОЕКАФЕ е online продавница која со неколку клика ќе ти овозможи твоето омилено еспресо кафе брзо и едноставно да стигне до твојот дом или работно место, а тебе ти останува да уживаш во неговиот вкус.
ВОР Кафе – постои од 2013г. 

 • Извонреден квалитет
  Извонреден квалитет
  Нудиме извонредни производи со врвен квалитет од светски познати брендови
 • Огромно искуство
  Огромно искуство
  7 години работа, посветеност и професионалност резултираа со над 1500 потошувачи
 • Бесплатна достава
  Бесплатна достава
  За секоја нарачка над 2,100.00МКД добивате брза и бесплатна достава од нас
 • Професионален тим
  Професионален тим
  Имаме одличен тим кој секогаш се грижи за задоволството на клиентите биде на највисоко ниво
Изберете го вашиот омилен продукт

Најнови продукти

Производи

 • Lavazza
 • Кафе во капсули
 • Dolce Gusto (компатибилни капсули)
 • Кафе во зрно
 • Мелено кафе
 • Мелено кафе
 • Апарати за кафе
 • Додатоци
 • illy
 • Кафе
Lavazza blue TIERRA
LAVAZZA BLUE се внимателно избрани зрна кафе, ...

650 ден2.200 ден вкл. ДДВ

Изберете опции This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Lavazza blue CREMA
LAVAZZA BLUE сe внимателно избрани зрна кафе, ...

650 ден2.200 ден вкл. ДДВ

Изберете опции This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Lavazza blue INTENSO
LAVAZZA BLUE сe внимателно избрани зрна кафе, ...

650 ден2.200 ден вкл. ДДВ

Изберете опции This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
illy Monodose
illy Monodoze – Класико (средно печење)

1.200 ден2.300 ден вкл. ДДВ

Изберете опции This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Повеќе од

1500

потрошувачи

ни веруваат

Биди наш клиент

Купувај редовно кафе од нашата веб продавница и ние ќе ти спремиме многу изненадувања како наш редовен потрошувач. Нашата грижа за корисниците е секогаш со приоритет број еден!

Специјална понуда

Добијте попуст

Следете не и купувајте од нас, за редовните потрошувачи обезбедуваме различни поволности и попусти.

Нашиот блог

Најнови објави

Блог

Moekafe.mk слави 2 години постоење!

Ние денес го славиме нашиот втор роденден, ајде да го прославиме заедно. Радоста е секогаш поголема кога се споделува, затоа -10% РОДЕНДЕНСКИ ПОПУСТ на сите производи (кои не се на попуст) до 22 Април. Како да го искористите попустот? Многу едноставно, при плаќањето само внесете Rodenden2 во полето “Шифра на купон” и уживајте во вашето омилено кафе. Ви б ...

14април
2022
 • 0

Moekafe.mk е номинирана на првите Ecommerce Awards

Нашата Е-продавница moekafe.mk е номинирана на првите Ecommerce Awards – избор на најдобрите во македонската е-трговија, во категорија “Најдобри Е-продавници по сектори” -> подкатегорија “Е-продавница за храна и пијалоци на годината”. Гласањето за јавноста е отворено и можете да гласате на следниов линк: https://ecommerceawards.mk/ Ви бл ...

24јануари
2022
 • 0

Претплати сѐ

за е-билтен