Showing all 9 results

 • illy Y3.2 кафемат

  Елегантен illy Y3.2  еспресо кафеапарат за illy iperEspresso капсули
  7.770 ден Изберете опции
 • illy Classico

  Класико (средно печење) Класико, класично печено кафе има долга сладост и нежни ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин. Во една лименка има 21 ...
  720 ден Додади во кошничка
 • illy Decafeine

  Класико (средно печење), без кофеин Класико, класично печено кафе има долга сладост и нежни ноти на карамела, цвет одпортокал и јасмин. Во една ...
  720 ден Додади во кошничка
 • illy Intenso

  Intenso (Темно Печење) Intenso, смело печено кафе има пријатна робусна завршница, со топли ноти на какао и суво овошје. Во една лименка има 21 ...
  720 ден Додади во кошничка
 • illy Lungo

  Класико (средно печење), Лунго Класико, класично печено кафе има долга сладост и нежни ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин. Во една лименка ...
  720 ден Додади во кошничка
 • illy Brazil

  Бразил – интензивен вкус Интензивно и целосно зачинето, со ноти на карамела. Во една лименка има 21 капсула.
  720 ден Додади во кошничка
 • illy X7 Кафе машина

  Убаво дизајнираната Френсис X7.1 Еспресо машина за illy iperEspresso капсули
  11.700 ден Изберете опции
 • illy Monodose

  illy Monodoze – Класико (средно печење)
  1.200 ден2.300 ден Изберете опции
 • illy шоља за кафе

  Оргинална illy шоља од високо квалитетен порцелан во комплет со тацна.
  370 ден Изберете опции

Претплати сѐ

за е-билтен