Прикажи ги сите 6 резултати

 • Lavazza LB 300

  Карактеристики: Боја – црна Избрани 2 копчиња Работи со капсули Lavazza Blue (https://bit.ly/3EFXdqo) Капацитет на резервоарот за вода: 0,7 л ...
  9.900 ден вкл. ДДВ Додади во кошничка
 • Капучинатор Lavazza

  димензии: 13 x 23 cm тежина:  0,9 kg Капучинаторот се користи за подготовка на ладна и топла пена од млеко.
  3.500 ден вкл. ДДВ Додади во кошничка
 • Jolie (Lavazza a modo mio)

  Lavazza Jolie е компактен кафе апарат  кој користи Lavazza A Modo Mio капсули. Тој е мал, лесен за употреба, одличен  за вашиот дом или канцеларија.
  5.990 ден вкл. ДДВ Изберете опции
 • illy Y3.2 кафемат

  Елегантен illy Y3.2  еспресо кафеапарат за illy iperEspresso капсули
  7.770 ден вкл. ДДВ Изберете опции
 • Lavazza LB 900

  Карактеристики: Избрани 3 копчиња на допир (Класичено еспресо, Долго еспресо, слободно дофат) Работи со капсули Lavazza Blue Време за стартување на ...
  12.500 ден вкл. ДДВ Додади во кошничка
 • illy X7 Кафе машина

  Убаво дизајнираната Френсис X7.1 Еспресо машина за illy iperEspresso капсули
  11.700 ден вкл. ДДВ Изберете опции

Претплати сѐ

за е-билтен