Капучинатор Lavazza

3.500 ден вкл. ДДВ

Опис

димензии: 13 x 23 cm

тежина:  0,9 kg

Капучинаторот се користи за подготовка на ладна и топла пена од млеко.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Капучинатор Lavazza”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен