illy шолја за кафе

370 ден вкл. ДДВ

Оргинална illy шоља од високо квалитетен порцелан во комплет со тацна.

SKU: Недостапно Категории: ,

Опис

Шолјите се изработени од вискоко квалитетен бел порцелан со логото на illy.  Достапни во 2 големини, мала и голема. Малата шолја е совршена за љубителите на еспресо и мало макијато. Големо макијато и капучино одлично би се вклопиле во голема шолја.

Прикажаната цена се однесува на една шолја и тацна.

 

Дополнителни информации

Тип на шоља:

Мала, Голема

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “illy шолја за кафе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен