Хартиени чаши

200 ден вкл. ДДВ

100 хартиени чаши

Категорија:

Опис

димензија на хартиена чаша (7 oz)

дијаметар на дно: 51mm

дијаметар на отвор:  73 mm

висина: 77 mm

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Хартиени чаши”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен