illy Monodose

1.200 ден2.300 ден вкл. ДДВ

illy Monodoze – Класико (средно печење)

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Класико, класично печено кафе има долга сладост и нежни ноти на карамела, цвет од портокал и јасмин. illy Monodoze  еспресо кафе секоја доза запакувана во посебна фолија која го задржува одличниот вкус и мирис на кафето. 1 “перниче” = 1 доза кафе (за еднократна употреба).

Дополнителни информации

Број на перничиња

50, 100

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “illy Monodose”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен