illy X7 Кафе машина

11.700 ден вкл. ДДВ

Убаво дизајнираната Френсис X7.1 Еспресо машина за illy iperEspresso капсули

SKU: 3201823 Категории: ,

Опис

Убаво дизајнираната Френсис Френсис X7.1 Еспресо машина користи револуционерен капсулен систем iperEspresso за создавање еспресо со леснотија. Карактеристики за оваа машина се напредна технологија, вклучително и челичен внатрешен термоблок, како и стапче за пареа „Панарело“ што исфрла млекото за крем капучино и лате.

Достапно во црвена, црна или бела боја која лесно се вклопува во секоја кујна.

Препорака: пред да го купите овој кафе апарат да не контактирате за потврда на кафе апаратот во бојата која ја сакате.

Димензии: 29×25.9×32 цм
Тежина: 6 kg
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Боја

Црвена, Црна, Бела

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “illy X7 Кафе машина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен