illy Y3.2 кафемат

7.770 ден вкл. ДДВ

Елегантен illy Y3.2  еспресо кафеапарат за illy iperEspresso капсули

SKU: Недостапно Категории: ,

Опис

Со  illy Y3.2 кафеапарат можете да подготвите совршена еспресо кафе, на допир на копче. Елегантен и функционален, неговата компактна форма го прави погоден за кујни и канцеларии големи и мали. Се одликува со пумпа под висок притисок од 19 бари.

Отстранлив резервоар за вода: 0,7л,  автоматско исфрлање на користени капсули, капацитет на фиока за користени капсули – 7 капсули.

Димензии: 10 x 29.8 x 25.4 cm

Должина на кабелот: 99 cm.

Гаранција: 1 година

 

Дополнителни информации

Боја

Црна, Бела, Црвена, Сина

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “illy Y3.2 кафемат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен