Jolie (Lavazza a modo mio)

5.990 ден вкл. ДДВ

Lavazza Jolie е компактен кафе апарат  кој користи Lavazza A Modo Mio капсули. Тој е мал, лесен за употреба, одличен  за вашиот дом или канцеларија.

 

SKU: Недостапно Категории: ,

Опис

Карактеристики:

  • Работи со капсули Lavazza A Modo Mio
  • Време за стартување на машината: 35 сек.
  • Капацитет на резервоарот за вода: 0,6 л
  • Не е потребно водовод
  • Користен капацитет на контејнери за капсули: 5
  • Притисок на пумпа 10 бари

Димензии: 12.4 x 21 x 33 cm
Тежина: 2,6 кг

Гаранција: 18 месеци

Дополнителни информации

Боја

Сина, Бела, Зелена, Црвена, Црна

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Jolie (Lavazza a modo mio)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен