Kimbo ANTICA TRADIZIONE (мелено)

349 ден вкл. ДДВ

250г мелено кафе во лименка

Нема на залиха

Опис

Оваа мешавина  е многу блиску до Еспресо Наполетано, но само помеко и помалку интензивно.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Kimbo ANTICA TRADIZIONE (мелено)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен