Kimbo ARMONIA (Dolce Gusto)

319 ден вкл. ДДВ

Kimbo Armonia  капусли компатибилни за Dolce Gusto системот на кафемати. Пакување 16 капсули x 7 грама.

Опис

100% Арабика кафе од Јужна Америка и Централна Африка. Елегантна арома која потсетува на свежо цвеќе, совршено избалансирана со слатко печени зрна.

Пакување 16 капсули x 7 грама

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Kimbo ARMONIA (Dolce Gusto)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен