Промоција!

Kimbo ARMONIJA (Nespresso)

199 ден вкл. ДДВ

Kimbo Armonia  капусли компатибилни за Nespresso системот на кафемати.

Опис

100% Арабика кафе од Јужна Америка и Централна Африка. Елегантна арома која потсетува на свежо цвеќе, совршено избалансирана со слатко печени зрна.

Пакување 10 капсули

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Kimbo ARMONIJA (Nespresso)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен