Kimbo AROMA GOLD (мелено)

399 ден вкл. ДДВ

250г мелено кафе во лименка

Нема на залиха

Опис

Деликатна, пријатна и изонредна мешавина од 100% фино кафе Арабика од Централна и Јужна Америка. Нежен и зачудувачки луксузен вкус.

100% мешавина Арабика произведува еспресо со интензивна арома, постојана крема и нежен вкус.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Kimbo AROMA GOLD (мелено)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен