Kimbo INTENSO (Dolce Gusto)

319 ден вкл. ДДВ

Кimbo INTENSO капусли компатибилни за Dolce Gusto системот на кафемати. Пакување 16 капсули x 7 грама.

Опис

Темно печено кафе, типично за неаполската традиција, со интензивна и печена арома, постојан вкус со ноти на темно чоколадо.

Пакување 16 капсули x 7 грама

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Kimbo INTENSO (Dolce Gusto)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен