Промоција!

Kimbo INTENSO (Nespresso)

199 ден вкл. ДДВ

Kimbo Intenso капусли компатибилни за Nespresso системот на кафемати. Пакување 10 капсули.

Опис

Темно печено кафе, типично за неаполската традиција, со интензивна и печена арома, постојан вкус со ноти на темно чоколадо.

Пакување 10 капсули

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Kimbo INTENSO (Nespresso)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен