Промоција!

Kimbo LUNGO (Nespresso)

199 ден вкл. ДДВ

Kimbo Lungo капусли компатибилни за Nespresso системот на кафемати. Пакување 10 капсули

Опис

100%  Арабика кафе од Бразил, Колумбија и Руанда, за еспресо Лунго со рамнотежа помеѓу сладоста и убавата киселост. Типичното италијанско печење со ноти на карамел и бисквити.

Пакување 10 капсули

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Kimbo LUNGO (Nespresso)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен