Kimbo NAPOLETANO (мелено)

349 ден вкл. ДДВ

250г мелено кафе во лименка

Нема на залиха

Опис

Кимбо Наполетано e кафе мешавина од најпознатото кафе, Арабика и Робуста, кое се пече според неаполската традиција. Со карактеризира со својот интензивен вкус, богата арома и долготрајна крема.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Kimbo NAPOLETANO (мелено)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен