Kimbo NAPOLI (Dolce Gusto)

319 ден вкл. ДДВ

Кimbo Napoli – капсули компатибилни за DOLCE GUSTO системот на кафемати. Пакување 16 капсули x 7 грама.

Опис

Избор на убави Арабика кафиња од Централна и Јужна Америка избалансиран со допир на Робуста од Азија.
Балансиран вкус со слатки  пријатни цветни ноти мирис на свежо печените колачиња.

Пакување 16 капсули x 7 грама

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Kimbo NAPOLI (Dolce Gusto)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен