Промоција!

Kimbo NAPOLI (Nespresso)

199 ден вкл. ДДВ

Kimbo Napoli  капусли компатибилни за Nespresso системот на кафемати. Пакување 10 капсули.

Опис

Избор на убави Арабика кафиња од Централна и Јужна Америка избалансиран со допир на Робуста од Азија.
Балансиран вкус со слатки  пријатни цветни ноти мирис на свежо печените колачиња.

Пакување 10 капсули

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Kimbo NAPOLI (Nespresso)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен