Lavazza шолји историска колекција

2.290 ден вкл. ДДВ

Сетот содржи 4 мали шољи со тацни.
Цената се однесува на еден сет.

Нема на залиха

Категории: ,

Опис

Богатство што ве носи во минатото. Четири обоени шолји и тацни од порцелан за да ја оживеете приказната Lavazza преку нејзините најголеми икони. Историските симболи на компанијата даваат старински и уметнички допир на секоја еспресо шолја. Почустувај ја “историјата” во твоите раце и уживај во врвно италијанско кафе.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza шолји историска колекција”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен