Lavazza шољи историска колекција

2.290 ден вкл. ДДВ

Сетот содржи 4 мали шољи со тацни.
Цената се однесува на еден сет.

Категории: ,

Опис

Богатство што ве носи во минатото. Четири обоени шољи и тацни од порцелан за да ја оживеете приказната Lavazza преку нејзините најголеми икони. Историските симболи на компанијата даваат старински и уметнички допир на секоја еспресо шоља. Почустувај ја “историјата” во твоите раце и ужиај во врвно италијанско кафе.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza шољи историска колекција”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Претплати сѐ

за е-билтен