Lavazza CREMA E AROMA 1kg

1.400 ден вкл. ДДВ

Lavazza CREMA E AROMA  во зрно, 1кг.

Опис

Благодарение на богата крема и избалансиран ароматичен профил, мешавината Crema E Aroma нуди искуство со одличен вкус, со ноти од кикиритки и морско оревче и целата хармонија на италијанското еспресо.

40% арабика и 60% робуста

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza CREMA E AROMA 1kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен