Lavazza CREMA E GUSTO (A Modo Mio)

375 ден

Пакување – 16 капсули

Опис

Aроматично еспресо, со ноти на ликер и чоколадо.

Произведено: Италија
1 капсула = 1 доза кафе (за еднократна употреба).
Соодветен кафе апарат за овие капсули е Lavazza Jolie.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza CREMA E GUSTO (A Modo Mio)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен