Lavazza GUSTO FORTE 1kg

790 ден вкл. ДДВ

Lavazza  GUSTO FORTE во зрно, 1кг.

Опис

Мешавина со силен и одлучувачки карактер, содржи кафе од Африка и Југоисточна Азија.

85% робуста и 15% арабика

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza GUSTO FORTE 1kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен