Lavazza GOLD SELECTION 1kg

1.950 ден вкл. ДДВ

Lavazza GOLD SELECTION во зрно, 1кг.

Опис

Вешт избор на најдобрите кафиња со интензивен вкус за совршено горчлива слатка рамнотежа. Единствен, богат вкус на еспресо со мирис на млечена чоколада и примеси на ванила.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza GOLD SELECTION 1kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен