Lavazza Gold Selection

1.950 ден

Lavazza GOLD SELECTION во зрно, 1кг.

 

Категории: ,

Опис

Вешт избор на најдобрите кафиња со интензивен вкус за совршено горчлива слатка рамнотежа. Единствен, богат вкус на еспресо со мирис на млечена чоколада и примеси на ванила.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza Gold Selection”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен