Lavazza GRAN ESPRESSO 1kg

1.400 ден вкл. ДДВ

Lavazza GRAN Espresso во зрно, 1 кг.

Опис

Совршено италијанско еспресо со богат и изблансиран вкус. Искусете го најдоброро еспресо кафе во зрна со арома на темно чоколадо и ароматични зачини.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza GRAN ESPRESSO 1kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен