Lavazza INTENSO (Dolce Gusto)

410 ден вкл. ДДВ

Едно пакување содржи 16 капсули.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza INTENSO (Dolce Gusto)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен