Lavazza LB 300

9.900 ден вкл. ДДВ

Карактеристики:

  • Боја – црна
  • Избрани 2 копчиња
  • Работи со капсули Lavazza Blue (https://bit.ly/3EFXdqo)
  • Капацитет на резервоарот за вода: 0,7 л
  • Не е потребно водовод
  • Користен капацитет на контејнери за капсули: 5

Димензии: (висина, ширина, должина) 26×13.5×34 cm
Тежина: 3.5 кг

 

Гаранција: 1 година

 

Опис

Lavazza Blue LB300  е компактна кафе машина која нуди извонредно квалитетно кафе со бариста со компактен дизајн. Таа е мала, лесена за употреба, совршена за вашиот дом или канцеларија.

Дополнителни информации

Тежина 3.5 kg
Димензии 34 × 13 cm

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza LB 300”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен