Lavazza LB 900

12.500 ден вкл. ДДВ

Карактеристики:

  • Избрани 3 копчиња на допир (Класичено еспресо, Долго еспресо, слободно дофат)
  • Работи со капсули Lavazza Blue
  • Време за стартување на машината: 20 сек.
  • Капацитет на резервоарот за вода: 0,9 л
  • Резервоар за чаши прилагодлив на 2 висини
  • Не е потребно водовод
  • Користен капацитет на контејнери за капсули: 9
  • Полу-автоматска машина за кафе

Димензии: 16.5×29.5×37 cm
Тежина: 4.4 кг

Гаранција: 1 година

 

Опис

Lavazza Blue LB900  е компактна кафе машина која нуди извонредно квалитетно кафе со бариста со компактен дизајн. Таа е мала, лесена за употреба, совршена за вашиот дом или канцеларија.

Дополнителни информации

Тежина 4.4 kg
Димензии 16.5 × 29.5 × 37 cm

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza LB 900”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен