Lavazza Lungo (Dolce Gusto)

385 ден вкл. ДДВ

Едно пакување содржи 16 капсули.

Нема на залиха

Опис

100% Арабика

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza Lungo (Dolce Gusto)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен