Lavazza Qualita ORO

370 ден вкл. ДДВ

Мелено кафе 250 гр.

Опис

100% Arabica

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza Qualita ORO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен