Lavazza Qualita ORO 0,5 kg

690 ден вкл. ДДВ

Кафе во зрно 500 гр.

Нема на залиха

Опис

100%  Арабика

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza Qualita ORO 0,5 kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен