Lavazza RISTRETTO (Nespresso)

260 ден вкл. ДДВ

Lavazza RISTRETTO  капусли компатибилни за Nespresso системот на кафемати.

Пакување 10 капсули.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza RISTRETTO (Nespresso)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен