Lavazza TIERRA COLOMBIA

2.050 ден вкл. ДДВ

100% Арабика
кафе во зрно 1кг.

Опис

100% Арабика кафе во зрно.

Кафе од плантажите на Колумбија со ноти на тропско овошје, придружени со мириси на кора од лимета и јасмин

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza TIERRA COLOMBIA”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен