Lavazza TOP CLASS 1kg

1.750 ден вкл. ДДВ

Lavazza TOP CLASS во зрно, 1 кг.

Опис

Мешавина на кафе со пријатно балансирана арома на чоколада и суво овошје со префинет вкус на црно какао.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza TOP CLASS 1kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен