Lavazza VIGOROSO (Nespresso)

260 ден вкл. ДДВ

Lavazza VIGOROSO  капусли компатибилни за Nespresso системот на кафемати.

Пакување 10 капсули.

Нема на залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Оценете го производот “Lavazza VIGOROSO (Nespresso)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Претплати сѐ

за е-билтен