Кои сме ние?

Повеќе за нас

МОЕКАФЕ е online продавница која со неколку клика ќе ти овозможи твоето омилено еспресо кафе брзо и едноставно да стигне до твојот дом или работно место, а тебе ти останува да уживаш во неговиот вкус.

ВОР Кафе – постои од 2013г.  Нашето искуство и довербата од нашите клиенти кои несомнено ни ја искажуваат сите овие години, не мотивираше дополнително да овозможиме уште еден канал на продажба лесно достапен за постоечките, но и сите нови купувачи.

 • Извонреден квалитет

  Извонреден квалитет

  Нудиме извонредни производи со врвен квалитет од светски познати брендови
 • Огромно искуство

  Огромно искуство

  7 години работа, посветеност и професионалност резултираа со над 1500 потошувачи
 • Професионален тим

  Професионален тим

  Имаме одличен тим кој секогаш се грижи за задоволството на клиентите биде на највисоко ниво
 • Бесплатна достава

  Бесплатна достава

  За секоја нарачка над 2,100.00МКД добивате брза и бесплатна достава од нас

Нашите вештини

7

ГОДИНИ ИСКУСТВО

Седум години го освојуваме пазарот и работиме за подобрување на квалитетот
100

ПОСТОТЕН КВАЛИТЕТ

Кафе за секој вкус во секое време од денот
1500

ЗАДОВОЛНИ КУПУВАЧИ

Повеќе од 1500 луѓе секојдневно уживаат во нашите производи
1

ВРЕДЕН И ПОСВЕТЕН ТИМ

Вредните луѓе од нашиот тим, секогаш се грижат за одлично искуство во е-продажбата

Повеќе од

1500

потрошувачи

ни веруваат

Биди наш клиент

Купувај редовно кафе од нашата веб продавница и ние ќе ти спремиме многу изненадувања како наш редовен потрошувач. Нашата грижа за корисниците е секогаш со приоритет број еден!

Претплати сѐ

за е-билтен